تبلیغات
نور حقیقت - مقابل شهرداری با تمام توان برای صبا بازی می‌کنم

مقابل شهرداری با تمام توان برای صبا بازی می‌کنم

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 3 فروردین 1391-09:19 ب.ظ

صادقی در گفت‌و‌گو با فارس:
مقابل شهرداری با تمام توان برای صبا بازی می‌کنم

خبرگزاری فارس:‌ هافبک تیم فوتبال صبای قم گفت: با اینکه در دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان از همراهی صبای قم محروم بودم اما در بازی هفته بیست و هشتم با تمام توان در مقابل تیم شهرداری تبریز بازی می‌کنم.

خبرگزاری فارس: مقابل شهرداری با تمام توان برای صبا بازی می‌کنم

اکبر صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: در بازی نیم فصل نخست مسابقات لیگ برتر با تیم صبای قم نتیجه خوبی برابر تیم شهرداری تبریز کسب کردیم و این بار نیز با انگیزه‌تر از گذشته می‌خواهیم تیمی موفق باشیم.

وی با اشاره به اهمیت مسابقه تیمش برای تیم فوتبال شهرداری تبریز افزود: قطعا بازی سخت و دشواری برابر تیم شهرداری تبریز در پیش داریم اما برای اینکه بتوانیم به سه امتیاز مسابقه دست یابیم باید با تمام قدرت مقابل شهرداری بازی کنیم.    

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال کاوه تهران تصریح کرد: از اینکه در بازی این هفته با پیراهن صبای قم یک بار دیگر در لیگ برتر بازی می‌کنم، احساس بسیار خوبی دارم و قطعا تلاش خواهم کرد با تمام توان برای صبا بازی کرده و مؤثر باشم.

وی خاطر نشان کرد: در لیگ یازدهم فوتبال کشور در صبای قم تجربیات زیادی کسب کردم و اگر شرایط مساعد باشد و موقعیت مناسبی نصیبم شود قصد دارم برای تیم صبا در مقابل شهرداری تبریز بهترین بازی خود را ارائه کنم تا نقش تاثیرگذاری در کسب امتیاز برای تیم شهرداری داشته باشم.

صادقی بیان کرد: صبای قم امسال کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و با توجه به پشتوانه مدیریتی بسیار قوی که در تیم شکل گرفته است، از آغاز لیگ یازدهم در هر بازی لیگ برتر تیمی مدعی هستیم و باید با تمام توان در هفته بیست و هشتم نیز برابر تیم شهرداری تبریز به میدان برویم.

وی اضافه کرد: از تیم شهرداری تبریز به خوبی شناخت داریم زیرا با بازی‌هایی که از این تیم دیده‌ایم، هم نوع بازی و هم خصوصیات بسیاری از بازیکنان این تیم را می‌شناسیم، بنابراین تصور می‌کنم این هفته بتوانیم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.

هافبک تیم فوتبال صبای قم تاکید کرد: شهرداری تبریز یکی از قعرنشین جدول رده‌بندی حال حاضر یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود و قطعا از این بازی روند صعودی تیم صبای قم بار دیگر آغاز می‌شود.

تیم فوتبال صبای قم در یازدهمین هفته نیم فصل دوم رقابت‌های یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 عصر روز پنجشنبه دهم فروردین ماه در دیداری خارج از خانه در تبریز میهمان تیم فوتبال شهرداری تبریز است.

در حال حاضر تیم فوتبال صبای قم با کسب 42 امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشور ایستاده در حالی که تیم شهرداری تبریز با مربیگری علی اصغر مدیروستا با کسب 27 امتیاز تیم رده هفدهم جدول است.

انتهای پیام/خ20/د1000