تبلیغات
نور حقیقت - کشیک شبانه‌روزی شرکت گاز قم تا 15 فروردین

کشیک شبانه‌روزی شرکت گاز قم تا 15 فروردین

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 3 فروردین 1391-09:18 ب.ظ

مدیرعامل شرکت گاز استان قم خبر داد
کشیک شبانه‌روزی شرکت گاز قم تا 15 فروردین

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: این شرکت تا پایان تعطیلات نوروز به صورت شبانه‌روزی در خدمت شهروندان و زائران شهر مقدس قم خواهد بود.

خبرگزاری فارس: کشیک شبانه‌روزی شرکت گاز قم تا 15 فروردین

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد تسهیلات زائرین استان قم، هوشنگ محمدی در رابطه با نحوه خدمت‌رسانی به زائران شهر مقدس قم اظهار داشت: فضای عمومی نمازخانه شرکت گاز استان قم به منظور اسکان کارکنان شرکت گاز که از استان‌های شمالی کشور، در قالب کاروان‌های راهیان نور به قم مشرف می‌شوند، مناسب‌سازی شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت گاز استان قم نیز برخی از کارمندان خود را به همراه سایر اعضای خانواده در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام کرده است عنوان کرد: در ایام تعطیلات نوروزی، درب شرکت گاز استان قم باز بوده و کارکنان کشیک این اداره، آماده خدمت‌رسانی به همکاران زائر خود از دیگر مناطق کشور هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با اشاره به اسکان بیش از 300 خانواده در ایام تعطیلات نوروز 91 توسط این شرکت گفت: شرکت گاز استان قم علاوه بر خدمت‌رسانی به زائران برای اسکان، آماده انجام عملیات‌های امدادی و تعمیراتی در قم است.

وی در ادامه با بیان اینکه دو اکیپ عملیاتی از واحدهای تعمیراتی شرکت گاز تا پایان تعطیلات نوروزی در حالت آماده‌باش به سر می‌برند ادامه داد: واحد امداد شرکت گاز استان قم نیز در قالب چهار اکیپ امداد حوادث در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و زائران خواهد بود.

محمدی با بیان اینکه مرکز پیام 194 و سیستم پاسخگویی 61211 شرکت گاز استان قم در ایام تعطیلات نوروز 91 فعال هستند اظهار کرد: شرکت گاز استان قم آماده ارائه تمام خدمات خود در ایام تعطیلات است.

انتهای پیام/خ30/د1000