تبلیغات
نور حقیقت - مرزبانی خراسان شمالی 2 اکیپ امداد نوروزی آماده کرد

مرزبانی خراسان شمالی 2 اکیپ امداد نوروزی آماده کرد

نویسنده :ramin h
تاریخ:سه شنبه 1 فروردین 1391-11:15 ق.ظ

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان شمالی:
مرزبانی خراسان شمالی 2 اکیپ امداد نوروزی آماده کرد

خبرگزاری فارس: مسئول اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان شمالی گفت: مرزبانی این استان دو اکیپ امدادی نوروزی را برای خدمات دهی به مسافران ساماندهی وآماده کرده است.

خبرگزاری فارس: مرزبانی خراسان شمالی 2 اکیپ امداد نوروزی آماده کرد

مصطفی امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت:  این خودروهای امدادی که متشکل از عوامل فنی فرماندهی مرزبانی استان خراسان شمالی بوده خدمات یدک کش، تعمیرات خودرو و.. را به مسافران در راه مانده استان می‌دهند.   

وی با اشاره به حضور این اکیپ‌های فنی فرماندهی مرزبانی استان درطول محورهای خراسان شمالی گفت: طرح امداد خودروی مرزبانی استان تا 14 فروردین ادامه خواهد داشت.

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان شمالی همچنین از خدمات دهی بخش درمانی این فرماندهی به مسافران در بوستان‌های ملی بابا امان و بش قارداش بجنورد خبر داد.

وی گفت : این خدمات شامل ویزیت و تزریقات رایگان مسافران این بوستان‌های ملی و سایر مسافران خواهد بود.

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان شمالی تصریح کرد: در این راستا پزشک و بهیار و همچنین آمبولانس استقرار می‌یابند.

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان شمالی همچنین اظهار امیدواری کرد تا با رعایت نکات ایمنی از سوی مسافران سوانح رانندگی در ایام نوروز امسال کاهش یابد.

خراسان شمالی از جمله استان‌های مرزی کشور بوده که با دارا بودن300 کیلومتر مرز بین‌المللی با ترکمنستان تشکیلات فرماندهی مرزبانی دارد.

انتهای پیام/غ20