تبلیغات
نور حقیقت - زلزله طارم خسارتی در بر نداشته است

زلزله طارم خسارتی در بر نداشته است

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-09:01 ب.ظ

فرماندار شهرستان زنجان:
زلزله طارم خسارتی در بر نداشته است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه زلزله طارم خسارتی در بر نداشته است، گفت: در طول دیروز و دیشب فرهنگ محبت و دوستی در زنجان ثبت شد.

خبرگزاری فارس: زلزله طارم خسارتی در بر نداشته است

عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: امروز ساعت شش صبح زلزله‌ای 4.6 ریشتری محله گیلان کشته واقع در شهرستان طارم را لرزاند.

وی با بیان اینکه زلزله مذکور در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داده است، اضافه کرد: خوشبختانه زلزله مذکور هیچ خسارتی به منازل مسکونی نداشته و تا کنون نیز آماری از مصدومیت در این زلزله گزارش نشده است.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به تشکیل مدیریت بحران در استان زنجان و به تبع آن در شهرستان زنجان افزود: مسئولان اجرایی در این زمینه آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و اتفاقی را دارند.

وی اذعان داشت: دستگاه‌های اجرایی در استان از روز 25 اسفند ماه سال جاری تا روز 25 اسفند ماه در حال آماده باش نوروزی هستند.

راشاد تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حال حاضر همه دستگاه‌های ذیربط‌ آمادگی مقابله با حوادث و انجام وظیفه در شرایط کنونی را دارند.

وی در ادامه با اشاره به بارش برف شدید روز گذشته در استان زنجان اضافه کرد: دیروز 13 هزار نفر از مسافران در جاده‌های استان زنجان در راه مانده بودند، که با وجود برنامه‌ریزی صورت گرفته برای اسکان این مسافران مردم زنجان با عشق و محبت مسافران را در منازل خود پذیرایی می‌کردند.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه مردم استان زنجان همواره مهمان نواز بوده و در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده‌اند، اضافه کرد: دیروز فرهنگ عشق و محبت و دوستی در تاریخ زنجان ثبت شد.

انتهای پیام/غ10