تبلیغات
نور حقیقت - گروه‌های جهادی در روستاهای مرزی تایباد اردو زدند

گروه‌های جهادی در روستاهای مرزی تایباد اردو زدند

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-08:00 ب.ظ

با حضور 120 نفر از بسیجیان
گروه‌های جهادی در روستاهای مرزی تایباد اردو زدند

خبرگزاری فارس: مشاور فرماندار تایباد از آغاز اردوی گروه‌های جهادی در روستاهای مرزی تایباد خبر داد.

خبرگزاری فارس: گروه‌های جهادی در روستاهای مرزی تایباد اردو زدند

امیر کمیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تایباد گفت: اردوی گروه جهادی رایة‌المهدی با حضور120نفر از بسیجیان خواهر و برادر استان البرز در روستاهای رهنه و فرزنه شهرستان تایباد آغاز شده است.

وی افزود: این گروه که برای دومین سال در روستاهای تایباد به فعالیت می‌پردازد برنامه‌هایی همچون کلاس‌های فرهنگی، مشاوره‌های تحصیلی، آموزش مبانی بهداشت، نمایشگاه مبارزه با اعتیاد و حضور در کنار خانواده‌های معزز شاهد و همکاری در بهسازی روستا و محیط آموزشی را در دستور کار خود دارد.

وی پروژه‌های عمرانی از جمله تاسیس سه کارگاه پرواربندی دام به متراژ 180 متر مربع برای 3 مددجوی کمیته امداد امام(ره) و تاسیس و تجهیز دو کارگاه تولید جوجه یک روزه به استعداد تولید 5000 جوجه در سال و کاشت بیش از 1000 نهال و تجهیز کتابخانه روستا را گوشه‌ای از فعالیت‌های این گروه در دو روستای رهنه و فرزنه عنوان کرد.

اسماعیلی مسئول روابط عمومی فرماندار تایباد نیز با اشاره به نشست‌های برنامه‌ریزی و هماهنگی اردوهای جهادی، حضور بسیجی وار گروه‌های جهادی در ایام نوروز را حضوری بسیار مفید و موثر خواند.

وی افزود: حضور گروه جهادی در مناطق مرزی تایباد علاوه بر تسریع در پروژه‌های نیمه تمام سبب استفاده فرهنگی جوانان شده است.

وی افزود: حضور گروه جهادی از مناطق مرکزی کشور و آشنایی متقابل مردم مرزنشین با گروه جهادی و آشنایی اعضای گروه جهادی با مناطق مرزی شرق کشور و تاثیر و تاثر معنوی و فرهنگی از ره‌آوردهای مهم این اردوها خواند.

انتهای پیام/س20