تبلیغات
نور حقیقت - برگزاری سالم انتخابات فتنه‌های داخلی و خارجی را خاموش کرد

برگزاری سالم انتخابات فتنه‌های داخلی و خارجی را خاموش کرد

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-09:00 ب.ظ

امام جمعه تایباد:
برگزاری سالم انتخابات فتنه‌های داخلی و خارجی را خاموش کرد

خبرگزاری فارس: امام جمعه تایباد گفت: برگزاری سالم انتخابات در سطح شهرستان سبب خاموشی اکثر فتنه‌های داخلی و خارجی شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری سالم انتخابات فتنه‌های داخلی و خارجی را خاموش کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد، حجت‌الاسلام محمد محدثی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تایباد اظهار داشت: یاد خداوند سبب عزت و قدرت انسان‌ها می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری سالم انتخابات در سطح شهرستان سبب خاموشی اکثر فتنه‌های داخلی و خارجی دشمنان شد.

محمد عارف عارفی فرماندار شهرستان تایباد نیز با قدردانی از حضور گسترده و 81 درصدی مردم شهرستان در انتخابات و همچنین حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال گفت: دشمن برای خارج کردن مردم از صحنه و ایجاد تفرقه برنامه‌ریزی کرده بود که همه چیز بر عکس شد و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات خاری در چشم دشمنان شد.

وی افزود: مردم انقلابی و همیشه در صحنه‌ای داریم که این موضوع وظیفه ما را برای خدمت‌رسانی به مردم سنگین‌تر می‌کند.

رئیس ستاد انتخابات حوزه فرعی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان تایباد همچنین از همراهی و زحمات علما، هیئت‌های اجرایی، بازرسی و نظارت در شهرستان تایباد که زمینه حضور پرشور مردم و برگزاری انتخاباتی سالم را فراهم آورده بودند قدردانی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تایباد همچنین با اشاره به اوضاع بین‌المللی و تاثیر معکوس تحریم‌ها، آزادی ملت‌های اسلامی و تحت فشار قرار گرفتن اسرائیل را از نعمت‌های الهی عنوان کرد که جای شکر گزاری دارد.

فرماندار تایباد همچنین این جلسه را جلسه قدردانی از تلاش‌ها خواند و ضمن قدردانی از زحمات دستگاه‌های اجرایی از تلاش  مضاعف شهردار تایباد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول سال 90 قدردانی کرد و ارتقای رتبه اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان تایباد از رتبه 25 در مردادماه به رتبه پنجم در بهمن و رتبه چهارم استان خراسان رضوی در اسفند را نشان از تلاش جهاد گونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سال جهاد اقتصادی خواند.

انتهای پیام/س20