تبلیغات
نور حقیقت - اختصاص 4 میلیارد ریال برای نوسازی پیست اسکی خوشاکو

اختصاص 4 میلیارد ریال برای نوسازی پیست اسکی خوشاکو

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-09:00 ب.ظ

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی خبر داد
اختصاص 4 میلیارد ریال برای نوسازی پیست اسکی خوشاکو

خبرگزاری فارس: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: 4 میلیارد ریال برای نوسازی و بهسازی پیست اسکی خوشاکو اختصاص می‌یابد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 4 میلیارد ریال برای نوسازی پیست اسکی خوشاکو

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، علی ملااحمدی ظهر امروز در در مراسم معارفه سرپرست جدید هیئت اسکی استان اظهار داشت: این میزان اعتبار به منظور آسفالت مسیرهای پیست، طراحی تله کابین با ارتفاع 2 هزار متری، بازسازی هتل موجود، ایجاد امکانات رفاهی و فضای مناسب برای گردشگران، مسافران و ورزشکاران اختصاص یافته است.

وی افزود: امکانات لازم برای انجام فعالیت اسکی روی چمن نیز در این پیست فراهم شده و در این زمینه اقدامات لازم صورت می‌گیرد تا ورزشکاران و علاقمندان بیشتری بتوانند حضور یابند.

ملااحمدی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای ورزش حرفه‌ای و قهرمانی گفت: جامعه ورزش استان با رویکرد حرفه‌ای و برنامه‌ریزی اصولی در آینده نزدیک موفقیت‌های فراوانی کسب می‌کند که در این زمینه تعامل و هماهنگی بیش از پیش هیئت‌های ورزشی ضروری است.

این مسئول تصریح کرد: ورزش زمانی به سوی حرفه‌ای‌گری سوق می‌یابد که با آموزش مربیان، داوران درصدد تربیت قهرمانان و ورزشکاران جوان و مستعد باشیم.

وی اضافه کرد: استان آذربایجان غربی دارای منابع طبیعی غنی و ظرفیت‌های گسترده‌ای برای توسعه ورزش‌های زمستانی است از این رو باید مناطق دیگری علاوه بر پیست اسکی خوشاکو برای این منظور شناسایی شود تا زمینه و بستر لازم برای توسعه این ورزش در استان فراهم شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: با توجه به تامین اعتبار پیست اسکی خوشاکو برای بهسازی و نوسازی آن، این منطقه تبدیل به منطقه توریستی، تفریحی و ورزشی می‌شود.

در پایان این مراسم، اروج ولی‌زادگان سرپرستی جدید هیئت اسکی استان را برعهده گرفتند.

انتهای پیام/غ20