تبلیغات
نور حقیقت - فارغ التحصیل شدن 15 دانشجوی رشته چند رسانه‌ای

فارغ التحصیل شدن 15 دانشجوی رشته چند رسانه‌ای

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-08:00 ب.ظ

برای نخستین‌بار در کشور صورت گرفت
فارغ التحصیل شدن 15 دانشجوی رشته چند رسانه‌ای

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز گفت: با دفاع 15 نفر از دانشجویان رشته چند رسانه‌ای از پایان‌نامه‌های خود، نخستین گروه کارشناسان رشته چند رسانه‌ای (مولتی مدیا) از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شدند.

خبرگزاری فارس: فارغ التحصیل شدن 15 دانشجوی رشته چند رسانه‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، محمدعلی کی‌نژاد افزود: با توجه به نیاز مبرم کشور به علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات و هنر در فضای مجازی امیدواریم این دسته بتوانند در جامعه مثمرثمر واقع شده و به میهن اسلامی خدمت کنند.

وی با تجلیل از استعدادهای این دانشجویان، بزرگ‌ترین نیاز این رشته را ذهن خلاق، ایده‌های نو، منابع علمی جدید و آشنایی با هنر اسلامی و ایرانی عنوان کرد.

کی‌نژاد یادآورشد: دستور اخیر و حکم رهبر معظم انقلاب برای تشکیل شورای عالی فضای مجازی نیز نشان از تدبیر معظم له در خصوص لزوم سیاست‌گذاری و سرمایه‌گذاری وسیع  برای بهره‌گیری از فضای مجازی و استفاده از خدمات مفید و گسترده اینترنت در تمام شئونات زندگی و برای تمام هموطنان دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: موج بیداری اسلامی در جهان و منطقه نیازمند حضور پر رنگ ما در فضای مجازی با ویژگی‌های هنر ایرانی و اسلامی است و این رشته می‌تواند ضمن جلوگیری از آسیب‌ها و انحرافات موجود در اینترنت، هنر و فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی و اهداف انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی کند.

براساس این گزارش، 'کارشناسی رشته چندرسانه‌ای' دارای ماهیت بین رشته‌ای بوده و برای اولین بار و تنها در دانشکده هنرهای رایانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز از بهمن ماه سال 1386 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه‌اندازی و مبادرت به پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور می‌کند و در حال حاضر بالغ بر 136 نفر در این رشته در حال تحصیل هستند.

انتهای پیام/غ30