تبلیغات
نور حقیقت - 1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی کنگان بازدید می‌کنند

1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی کنگان بازدید می‌کنند

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-08:00 ب.ظ

بخشدار مرکزی کنگان:
1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی کنگان بازدید می‌کنند

خبرگزاری فارس: بخشدار مرکزی کنگان گفت: در تعطیلات امسال 1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی کنگان بازدید می‌کنند.

خبرگزاری فارس: 1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی کنگان بازدید می‌کنند

حجت‌الاسلام محمد بحرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر کنگان با تبریک نوروز اظهار داشت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال جهاد اقتصادی نامگذاری شده بود شاهد رشد و توسعه اقتصادی کشور و بویژه در شهرستان کنگان بودیم و امیدوار هستیم که این روند تداوم داشته باشد.

وی افزود: بدون تردید رسیدن به شکوفایی اقتصادی با همدلی همگانی و دوری کردن از تفرقه میسر است و این همدلی و اتحاد موجبات یأس و ناامیدی دشمنان را نیز فراهم می‌کند و در سال جاری علیرغم تمام تهدیدات و تحریم‌های دشمنان شاهد پیشرفت بسیار خوبی در عرصه آبادانی ایران اسلامی بودیم.

بخشدار مرکزی کنگان خاطر نشان کرد: ستاد تسهیلات سفر کنگان از ماه‌ها پیش جلسات متعددی برای استقبال از مهمانان نوروزی برگزار کرد و از هم‌اکنون آمادگی کاملی برای پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی داریم.

بحرانی تصریح کرد: بندر زیبای سیراف و سواحل دیدنی این بندر باستانی برای بازدید مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی مهیاست و انتظار داریم با استقبال بی‌نظیر مردم روبه‌رو شود.

وی یادآور شد: برای تامین امنیت و سلامت مسافران نیز برنامه‌ریزی لازم انجام شده و نیروی انتظامی با تمام تجهیزات و امکانات در این مسیر همراهی می‌کند.

بخشدار مرکزی کنگان بیان کرد: شبکه بهداشت و مراکز بهداشتی و همچنین خانه‌های بهداشت روستایی مجهز شده‌اند و تلاش داریم رضایت خاطر همه مهمانان نوروزی فراهم شود.

بحرانی گفت: در سال گذشته بیش از 1.5 میلیون مسافر نوروزی از بخش مرکزی بازدید کردند و پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز تعداد مسافران نوروزی بخش مرکزی از 1.5 میلیون مسافر فراتر رود.

وی اذعان داشت: مردم کنگان همواره در مهمان‌نوازی شهره خاص و عام هستند و به فضل خدا در تعطیلات نوروز نیز این امر به اثبات خواهد رسید.

انتهای پیام/ی20/د1000