تبلیغات
نور حقیقت - با همدلی و بصیرت ایده‌هایی جدید اجرایی می‌شود

با همدلی و بصیرت ایده‌هایی جدید اجرایی می‌شود

نویسنده :ramin h
تاریخ:یکشنبه 28 اسفند 1390-08:00 ب.ظ

نماینده منتخب مردم کاشمر در مجلس نهم:
با همدلی و بصیرت ایده‌هایی جدید اجرایی می‌شود

خبرگزاری فارس: نماینده منتخب مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس نهم گفت: با همدلی و بصیرت ایده‌هایی جدید اجرایی می‌شود.

خبرگزاری فارس: با همدلی و بصیرت ایده‌هایی جدید اجرایی می‌شود

محمد اسماعیل‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر با تاکید بر اینکه به دنبال اجرای نظام تفکر و تحول است، اظهار کرد: این تحول بر مبنای آن چیزی که مکتب ما قبول دارد خواهد بود و در تمام جوهره‌های آن خواستِ خدا، توکل، توسلّ، ارزش، سرعت بخشیدن به اهداف و ادای دین دیده می‌شود.

اسماعیل نیا تصریح کرد: این تحول نه به عنوان تحول سیاست‌زدگی است بلکه تفکر تحولی است که به دنبال نظام شایسته سالاری است و در مسیر تکاملی خود بر پایه منطق و ارزش‌ها با سرعت حرکت می‌کند.

وی گفت: در ابتدا همه با هم با کمک رسانه‌ها، حرکت جدیدی را از زیر ساخت باید آغاز کنیم و به هم قول بدهیم سیاست‌زدگی را بخشکانیم و با اتحاد و همدلی و بصیرت، نهالی را بر پایه ولایت بکاریم تا از این موتوری که به حرکت در می‌آید، ایده‌های جدید شکل بگیرد و نظامی پویا، جدید و خلاق ایجاد شود و به مرحله اجرا در آید.

اسماعیل‌نیا گفت: برای خشکاندن سیاست‌زدگی در منطقه باید همه با هم بسیج شویم و گام برداریم زیرا خوش خیالی است که فکر کنیم یک روزه این معضل رفع می‌شود.

وی با اعلام اینکه باید از فرصت‌ها استفاده کرد و از شخصیت‌های قوی دعوت کنیم برای رفع مشکلات منطقه راه حل بدهند، افزود: اگر چه فاصله زیادی داریم اما باید با اصلاح زیر ساخت‌ها برمبنای صداقت و دلسوزی برای پیشرفت و توسعه تلاش کنیم و مجاز نیستیم سلیقه سیاسی را در برخی عرصه‌های عملیاتی وارد کنیم و حق نداریم برای سلیقه سیاسی‌مان چرخ‌های اقتصادی را در همه عرصه‌ها به هم بریزیم و شایسته‌ها را از بین ببریم.

منتخب مردم این منطقه در مجلس نهم با تاکید بر اینکه باید فضایی سالم و آرام ایجاد کرد و از افرادی استفاده کنیم که به هیچ چیز غیر از پیشرفت فکر نکنند، افزود: تمام همّ و غم من این است که صادقانه خدمت کنیم و در این مسیر همه ما ضعف‌هایی داریم که باید با کمک هم، آنها را رفع کنیم.

وی با مثبت ارزیابی‌کردن وضعیت رقابت انتخابات مجلس نهم و سپاس‌گذاری از حضور مردم شهید پرور این منطقه در انتخابات 12 اسفند، گفت: در انتخابات استراتژی چشمه‌های خود جوش را تعریف کردیم از این رو فضایی در درون توده‌ها به طور فطری ایجاد شد که در دورترین روستاها چشمه‌های زلال و جوشانی بودند تبدیل شد.

اسماعیل‌نیا بزرگترین سرمایه خود را مردم که فرصت بزرگی برای خدمت رسانی‌اند دانست و افزود: خوشبختانه در یک رقابت سالم در عرصه خدمتگزاری وارد شدم و اقدامی بی‌نظیر در تاریخ انتخابات ترشیز روی داد که این فتح بابی است برای اینکه صادق باشیم  و سالم کارکنیم  و به جای سیاست زدگی که آلودگی ایجاد می‌کند و نظام شایسته سالار را به هم می‌ریزد، وقت خودرا برای مردم و خدمت به آنان بگذاریم و با سیاست‌زدگی‌ها مدبرانه و عاقلانه برخورد کنیم.

وی با اشاره به نقش با اهمیت اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر گفت: همه باید برای رسیدن به جامعه پویا، زنده، خلاق و رو به رشد تلاش کنیم و به حرکتمان به صورت جهت‌مند و در مسیر استراتژی‌ها سرعت بدهیم تا شاهد پیشرفت منطقه باشیم و با نقدهای دلسوزانه و ارائه راه‌حل موانع را برداریم در این میان از نظرات اصحاب فکر و اندیشه استقبال می‌کنیم.

اسماعیل‌نیا افزود: همه مدیران و افراد توانمند را که خدمت به مردم سرلوحه کارشان است و توانا، خلاق و صاحب نظرند، بر پایه شفافیت و صداقت دعوت به کار می‌کنیم تا با اجرای تفکر تحول و ارزشی و داشتن تجربه مدیریت حرفه‌ای و خدا پسندانه تنها به فکر پیشرفت منطقه باشیم.

انتهای پیام/س10