تبلیغات
نور حقیقت - احتمال تکرار بازی وجود دارد

احتمال تکرار بازی وجود دارد

نویسنده :ramin h
تاریخ:جمعه 26 اسفند 1390-08:24 ب.ظ

هنوز فدراسیون جواب شکایت سپاهان را نداده است/
احتمال تکرار بازی وجود دارد

خبرگزاری فارس: هنوز فدراسیون فوتبال جواب نهایی خود را در مورد شکایت تیم سپاهان اعلام نکرده است اما احتمال تکرار این بازی وجود دارد.

خبرگزاری فارس: احتمال تکرار بازی وجود دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در پی بخشش بازیکن خارجی تیم تراکتورسازی و بازی کردن وی مقابل باشگاه سپاهان، این باشگاه از کمیته انضباطی به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

کمیته انضباطی در پی تخلف بازیکن تیم تراکتورسازی در بازی این تیم مقابل صبای قم در تاریخ 16 دی‌ماه 90، رودریگو توزی را یک جلسه محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه محکوم کرده بود، اما باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای خواستار بخشش یک جلسه محرومیت بازیکنش شده بود که کمیته انضباطی با بررسی درخواست باشگاه، یک جلسه محرومیت توزی را از تاریخ 20 اسفند 90 به مدت یک سال تعلیق کرد.

هوشنگ نصیرزاده که برای برگزاری دوره یک دوره مدیریتی به اصفهان سفر کرده بود، برای دقایقی در جشن نوروزی باشگاه سپاهان شرکت کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در این برنامه به شکایت این باشگاه از تصمیم کمیته انضباطی اشاره‌ای کرد و از نصیرزاده خواست تا نظرش را در این‌باره بیان کند.

این کارشناس داوری فوتبال کشور گفت: احتمال تکرار مسابقه تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان وجود دارد، اما معلوم نیست که این قانون برای سپاهان اعمال شود.

وی اشتباه صورت گرفته را تشریح کرده و خطاب به مدیران باشگاه سپاهان گفت: امیدوارم تیم شما به گونه‌ای نتیجه بگیرد که به امتیاز این بازی نیازی نداشته باشد.

نصیرزاده هم‌چنین پیشاپیش قهرمانی تیم سپاهان را به مدیریت باشگاه و هواداران این تیم تبریک گفت.

انتهای پیام/خ20/ط4000