تبلیغات
نور حقیقت - مدیران دستگاه‌ها در مقابل وضعیت فرهنگی مجموعه خود مسئولند

مدیران دستگاه‌ها در مقابل وضعیت فرهنگی مجموعه خود مسئولند

نویسنده :ramin h
تاریخ:جمعه 26 اسفند 1390-09:23 ب.ظ

سرپرست اداره کل اجتماعی استانداری فارس:
مدیران دستگاه‌ها در مقابل وضعیت فرهنگی مجموعه خود مسئولند

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره کل اجتماعی استانداری فارس گفت: بر اساس تاکید استاندار فارس، مدیران تمام نهادها، در مقابل وضعیت فرهنگی دستگاه خود مسئول هستند.

خبرگزاری فارس: مدیران دستگاه‌ها در مقابل وضعیت فرهنگی مجموعه خود مسئولند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، غلامرضا غلامی در شانزدهمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و خانواده استان فارس با بیان این که کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و خانواده استان فارس، با 16 جلسه در سال، یکی از فعال‌ترین کارگروه‌های زیر مجموعه شورای برنامه‌ریزی این استان بوده است، اظهار داشت: اعضای این کارگروه با صرف 2 هزار و 700 نفر ساعت، فعالیت قابل توجهی در راستای تصویب طرح‌های فرهنگی استان فارس داشته‌اند.

این مسئول با تاکید بر پیگیری تمام اعضای کارگروه برای اجرایی کردن و به ثمر رساندن طرح‌های مصوب، از تشکیل گروه بازرسی برای نظارت بر روند اجرای طرح‌های تصویب شده در سطح این استان خبر داد.

وی از تشکیل جلسات آینده کارگروه به منظور پیگیری نحوه اجرای مصوبات و همچنین رفع نواقص و طراحی فرآیندی برای فعالیت کارگروه در سال 91 خبر داد و افزود: با توجه به این که تصویب بودجه سال 91 در اردیبهشت ماه انجام می‌شود، کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و خانواده این استان با بررسی پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی، پیشنهادات خود را در مورد بودجه فرهنگی استان، به مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی ارائه می‌کند.

غلامی با اشاره به این که کار فرهنگی با فعالیت یک دستگاه اجرایی انجام پذیر نیست، اضافه کرد: تمام دستگاه‌ها باید همراهی کنند تا تحولات و حرکت‌های فرهنگی ایجاد شود و در استان فارس این هماهنگی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: مقولات فرهنگی مختص دستگاه‌های فرهنگی نیست و بر اساس تاکید استاندار فارس، مدیران تمام نهادها، در مقابل وضعیت فرهنگی دستگاه خود مسئول هستند.

در این جلسه سه طرح فرهنگی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/ی30