تبلیغات
نور حقیقت - «ساعت‌ها» با «پل واکر» ماه آینده جلوی دوربین می‌رود

«ساعت‌ها» با «پل واکر» ماه آینده جلوی دوربین می‌رود

نویسنده :ramin h
تاریخ:جمعه 26 اسفند 1390-09:23 ب.ظ

با موضوع طوفان کاترینا
«ساعت‌ها» با «پل واکر» ماه آینده جلوی دوربین می‌رود

خبرگزاری فارس: طوفان مهیب کاترینا و نتایج حاصل از آن در یک فیلم سینمایی دلهره‌آور و اجتماعی به نام «ساعت‌ها» به تصویر کشیده می‌شود و پل واکر نقش اصلی آن را بازی می‌کند.

خبرگزاری فارس: «ساعت‌ها» با «پل واکر» ماه آینده جلوی دوربین می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس، قصه این فیلم در دوران پس از طوفان کاترینا و خرابی‌های عظیم آن اتفاقی می‌افتد و یک ماجراجویی خانوادگی را به تصویر می‌کشد.

واکر ‌پس از بازی در اکشن ماجراجویانه و پرفروش «سریع و آتشی»، با بازی در «ساعت‌ها» نوع تازه‌ای از توانایی‌های بازیگری خود را ارائه می‌دهد.

در قصه این درام دلهره‌آور، واکر در نقش پدری ظاهر می‌شود که در یک بیمارستان نیو اورلئان در تلاش است تا جان دختر تازه به دنیا آمده خود را نجات دهد.

طوفان کاترینا باعث ویرانی بخش بزرگی از نیو اورلئان شده و این پدر برای محافظت از دختر کوچک خود، با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود.

«ساعت‌ها» اولین ساخته سینمایی اریک هسیسر در مقام کارگردانی است که پیش از این، برای تعدادی فیلم موفق فیلم‌نامه نوشته است.

از کارهای مطرح این فیلم‌نامه‌نویس می‌توان به «چیز» و «مقصد نهایی ۵» در سال‌های گذشته اشاره کرد.

کلید فیلم‌برداری «ساعت‌ها» اواسط ماه آینده در لوئیزیانا زده می‌شود و برای اوایل سال ۲۰۱۳ به روی پرده سینماها می‌رود.

تهیه‌کنندگان «ساعت‌ها» می‌گویند به احتمال زیاد نام این فیلم قبل از اکران عمومی تغییر خواهد کرد.

علت این کار، اشاراتی است که رسانه‌های گروهی به هم نام بودن این فیلم با درام اجتماعی دیگری به همین نام با بازی مریل استریپ و نیکول کیدمن است.

رسانه‌های گروهی پس از اعلام خبر تولید «ساعت‌ها»ی جدید گفتند این نام می‌تواند تماشاگرانی سینما را گمراه کند و آن‌ها فکر کنند با همان فیلم چند سال قبل استریپ و کیدمن روبه‌رو هستند.

قسمت جدید مجموعه فیلم «سریع و آتشی» - که واکر در آن با «وین دیزل» و «راک» (دواین جانسن) همبازی است- تابستان آینده به روی پرده سینماها می‌رود.

انتهای پیام/ی