تبلیغات
نور حقیقت - رژیم صهیونیستی به کاروان «الی بیت‌المقدس» حمله کند

رژیم صهیونیستی به کاروان «الی بیت‌المقدس» حمله کند

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 25 اسفند 1390-07:50 ب.ظ

یک رسانه انگلیسی خطاب به سردمداران رژیم صهیونیستی
رژیم صهیونیستی به کاروان «الی بیت‌المقدس» حمله کند

خبرگزاری فارس: یک پایگاه انگلیسی با تأکید بر احتمال بروز خشونت در راهپیمایی کاروان الی بیت‌المقدس از رژیم صهیونیستی خواسته است توجهی به تأکید برگزار کنندگان این مراسم به مسالمت‌آمیز بودن آن نکنند و خود را برای حمله آماده کند.

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی به کاروان «الی بیت‌المقدس» حمله کند

به گزارش فارس، پایگاه خبری «کامنتیتور» که خود را «بازتاب صدای یهودیان» می‌داند در گزارشی از برگزارکنندگان مراسم کاروان الی‌بیت‌المقدس به خاطر در نظر نگرفتن احتمال خشونت در این مراسم انتقاد کرده و سعی کرده است با ابراز تردید در صلح‌آمیز بودن این مراسم، بحث را از ابعاد و اهداف اصلی این مراسم منحرف کند.  

در این گزارش اشاره شده است تظاهرات ماه ژوئن سال گذشته که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد جنگ شش روزه در بلندی‌های جولان برگزار شد به خشونت گرایید.

این گزارش می‌افزاید: حوادث ژوئن ۲۰۱۱ نشان می‌دهد هنگامی که صدها نفر به قصد تجاوز به مرزهای یک کشور گردهم می‌آیند احتمال بروز خشونت و مرگ و میر وجود دارد.   

این پایگاه خبری به رژیم صهیونیستی توصیه کرده است به تأکید برگزار کنندگان کاروان الی بیت‌المقدس مبنی بر صلح‌آمیز بودن اهداف این برنامه وقعی ننهد و پیش‌بینی‌های لازم برای خشونت‌آمیز شدن راهپیمایی مذکور را به عمل آورد. 

انتهای پیام/س.ص