تبلیغات
نور حقیقت - مانعی برای عملیاتی شدن متروی کرج نیست

مانعی برای عملیاتی شدن متروی کرج نیست

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 25 اسفند 1390-08:50 ب.ظ

استاندار البرز:
مانعی برای عملیاتی شدن متروی کرج نیست

خبرگزاری فارس: استاندار البرز گفـت: مانعی برای عملیاتی شدن متروی کرج نیست.

خبرگزاری فارس: مانعی برای عملیاتی شدن متروی کرج نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج،‌ عیسی فرهادی ظهر امروز در نشست تخصصی که به منظور روند اجرایی پروژه خط 2 مترو قطار شهری برگزار شد، اظهار داشت: تمهیدات ویژه به منظور سریع‌تر اجرا شدن پروژه قطار شهری کرج انجام شده است اما متأسفانه برآورد پایین هزینه‌ها مانع از اجرای سریع این پروژه شد.

وی با تأکید بر این که شورا و شهرداری در خصوص سریع اجرا شدن این پروژه کوتاهی نکرده‌اند، افزود: مسئولان ذیربط برای اجرای سریع این پروژه تلاش‌های بسیار زیادی را انجام دادند.

استاندار البرز در ادامه سخنان با اشاره به جمعیت این استان و تردد روزانه در این استان گفت: کرج دو میلیون نفر جمعیت ثابت و 500 هزار نفر جمعیت شناور را در خود جای داده است و در 365 روز از سال ترافیک کرج و تهران بیشترین حجم ترافیک کشور را متحمل می‌شود .

فرهادی ادامه داد: این مهم می‌طلبد تا مسئولان فکر ویژه و اساسی به منظور افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی کرده و متروی کرج را توسعه دهند.

وی با تأکید بر این که تأخیر در اجرای این پروژه به ضرر مردم محسوب می‌شود، افزود: هر چند که مسئولان برای اجرایی شدن متروی کرج کوتاهی نکردند اما باید اقدامات اساسی به منظور سریع‌تر اجرا شدن متروی کرج انجام شود و مدیران نقش مدیریتی خود را به خوبی ایفا کنند.

وی تصریح کرد: امیدواریم در سایه تعامل و همکاری با یکدیگر و همچنین با تخصیص به موقع اعتبارات بتوانیم در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی تمام خطوط مترو در کرج باشیم.

انتهای پیام/صا20