تبلیغات
نور حقیقت - فرودگاه‌های کرمان پذیرای مسافران نوروزی است

فرودگاه‌های کرمان پذیرای مسافران نوروزی است

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 25 اسفند 1390-07:50 ب.ظ

مدیرکل فرودگاه‌های کرمان:
فرودگاه‌های کرمان پذیرای مسافران نوروزی است

خبرگزاری فارس: مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: سال جاری با توجه به نگاه ویژه و ارتقای توان عملیاتی و فرودگاهی آماده هستم تا انواع هواپیماهای مختلف را برای ورود مسافران نوروزی در فرودگاه کرمان بپذیریم.

خبرگزاری فارس: فرودگاه‌های کرمان پذیرای مسافران نوروزی است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، تیمور امیری ظهر امروز در حاشیه جلسه تمهیدات عملیاتی فرودگاه‌های استان کرمان برای پذیرش پروازهای نوروزی با اشاره به رویکرد محدودیت فرودگاه بین‌المللی کرمان و دیگر فرودگاه‌های استان به‌عنوان محوریت جنوب شرق کشور اظهار داشت: سال جاری با توجه به نگاه ویژه و ارتقای توان عملیاتی و فرودگاهی آماده هستیم تا انواع هواپیماهای مختلف را در فرودگاه کرمان بپذیریم.

وی بیان داشت: تمام همکاران ما سعی می‌کنند تا در این ایام به صورت تمام وقت انواع خدمات هوانوردی و فرودگاهی را به شرکت‌های هواپیمایی مردم کشور و استان کرمان ارائه دهند.

امیری از آمادگی تمام فرودگاه‌های عملیاتی استان کرمان خبر داد و افزود: تمام فرودگاه‌های استان کرمان حتی فرودگاه‌هایی در حال ساماندهی و عملیات اجرایی مانند جیرفت، بم، سیرجان و رفسنجان پذیرای مسافران و مراجعان هستند.

وی از آمادگی کامل فرودگاه بین‌المللی کرمان خبر داد و تصریح کرد: در کنار آمادگی عملیاتی در حوزه فرودگاهی نیز تمام پایانه‌های این فرودگاه اعم از داخلی و بین‌المللی، نمازخانه‌ها، اماکن خدماتی و ادارات تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی در کنار تمام کادر عملیاتی مراقبت پرواز، ایمنی و آتش‌نشانی، مهندسی ارتباطات و ناوبری و ... به صورت شیفت در خدمت عموم هستند.

امیری از پاسخگویی شبانه‌روزی واحد اطلاعات پرواز خبر داد و گفت: مخاطبان می‌توانند در صورت نیاز به راهنمایی در امور پروازی و ... با سامانه اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی کرمان با شماره 199 و یا 2110113 و به منظور ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود با جانشین مدیریت با شماره مستقیم 2110194 و یا مرکز تلفنخانه 2110113 تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/ح20