تبلیغات
نور حقیقت - پلیس لندن مجوز استفاده از خشونت بیشتر علیه معترضان را دریافت کرد

پلیس لندن مجوز استفاده از خشونت بیشتر علیه معترضان را دریافت کرد

نویسنده :ramin h
تاریخ:پنجشنبه 25 اسفند 1390-07:50 ب.ظ

پلیس لندن مجوز استفاده از خشونت بیشتر علیه معترضان را دریافت کرد

خبرگزاری فارس: گزارش جدیدی که توسط پلیس لندن منتشر شده است نشان می‌دهد نیروهای پلیس انگلیس از این پس مجازند در عملیات‌های مقابله با معترضان از روش‌های خشن‌تر از جمله به کارگیری گلوله‌های پلاستیکی استفاده کنند.

خبرگزاری فارس: پلیس لندن مجوز استفاده از خشونت بیشتر علیه معترضان را دریافت کرد

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری "شینهوا"، پلیس انگلیس در حال بررسی استفاده از تاکتیک‌های خشن‌تر در برخورد با معترضان در آینده است.

بنا بر این گزارش، پلیس لندن در آخرین گزارشی که در ماه آگوست سال گذشته میلادی منتشر کرد، فاش کرد که در حال کار روی استفاده از تاکتیک‌های مؤثرتر در آینده از جمله گلوله‌های پلاستیکی است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط پلیس لندن، از این پس گلوله‌های پلاستیکی راحت تر برای افسران پلیس انگلیس در دسترس خواهد بود تا بتوانند در برخورد با معترضان آنها را مورد استفاده قرار دهند.

در این گزارش همچنین آمده است: گلوله‌های پلاستیکی اگرچه تا کنون در عملیات‌های ضدشورش در انگلیس مورد استفاده قرار نمی‌گرفت، اما از این پس به طور گسترده در اختیار نیروهای پلیس قرار داده شده است و هم اکنون نیز در ایرلند شمالی برای مقابله با تجمعات مردمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنا بر این گزارش، در ماه آگوست سال گذشته اعتراضات گسترده‌ای علیه اقدامات پلیس انگلیس در لندن برگزار شده بود که کشته شدن یک مظنون را توسط نیروهای پلیس مسلح در این شهر زیر سوال می‌برد. به دنبال این اعتراضات گسترده پلیس لندن این گزارش را ارائه کرد و استفاده از روش‌های خشونت‌بارتر علیه معترضان را در دستور کار خود قرار داد.

انتهای پیام/ض.ص